JAD 2012 © www.filteko.sk


Používané pojmy

Filtračné netkané textílie pre hrubú filtráciu

Špeciálne netkané filtračné textílie

Panelové filtračné vložky

Vreckové filtre

Kompaktné filtre

HEPA a ULPA vysokoúčinné filtre

Kontakt

Home Home
Panelové filtračné vložky

M52


Filter s vymeniteľným filtračným výrezom v rozsahu účinnosti G2 až F5. Jednodielny s poistným drôtom a dvojdielny. Prevedenie - galvanicky pozinkovaná oceľ alebo nehrdzavejúca oceľ. Filtre pre fan-coily aj v  prevedení s drôteným výstužným rámom.

HV2000


Celokovový filter na záchyt kuchynských mastnôt rozptýlených v odsávanom vzduchu, resp. po nanesení adhezíva na záchyt tuhých aerosolov. Umývateľný saponátovými roztokmi, mimoriadne dlhá životnosť vďaka pevnej konštrukcii.

AmerGlas Standard a 5700


Panelové filtre so spevneným kartónovým rámom a adhezívne upravenou sklenenou filtračnou textíliou pre nenáročné predfiltračné aplikácie. Prevedenie 5700 má vylepšené filtračné parametre a robustnejšiu konštrukciu. Vysoká záchytnosť prachu, priaznivý tlakový spád a dlhá životnosť.

PFS-N, PFS-R


Filtre so zväčšenou filtračnou plochou v nerozoberateľnom prevedení (N) a dvojdielnom rozoberateľnom (R) prevedení v rozsahu filtračnej účinnosti G2 až F5. Rám v prevedení pozinkovaná oceľ, resp. nehrdzavejúca oceľ s výstuhami, skladaná filtračná textília. Ľahko vymeniteľná textília. PFS-R – dodávka výrezov podľa špecifikácie.

AmAir


Filtre s veľkou filtračnou plochou a predĺženou životnosťou. Syntetické alebo sklenené skladané filtračné médium, kartónový spevnený rám. Prevedenie HT s pozinkovaným oceľovým rámom pre vysoké teploty.